اپل ای سی

اپل ای سی سامانه خدمات اپل به صورت آنلاین با تحویل سریع است. با اپل ای سیبه راحتی کارت اعتباری یا گیفت کارت های هر فروشگاه معتبری از جمله : آیتونز و... که نیاز دارید را بخرید و بابت هر خرید امتیاز دریافت کنید ، با افزایش امتیاز و تبدیل آنها به کد تخفیف در خرید های بعدی تخفیف بگیرید ، ما در اپل ای سی به صورت 24 ساعته پشتیبان شما هستیم .

گیفت کارت اپل

گیفت کارت

کارت هدیه یا همان گیفت کارت اپل محصولی تولید شده توسط شرکت اپل است با خرید گیفت کارت اپل میتوانید از مجموعه برنامه های ارائه شده توسط اپل و یا توسعه دهندگان شامل سرویس آیکلود ، موسیقی ، فیلم ، کتاب ، بازی و نرم افزار در فروشگاه خریداری کنید. منظور از انتخاب کشور در گیفت کارت های آیتونز کشور انتخاب شده در اکانت اپل آیدی شماست ، موبوگیفت گیفت کارت های آیتونز آمریکا ، انگلستان ، استرالیا و کانادا را ارائه میدهد.

گیفت کارت اپل

Apple id

برای استفاده از آیفون یا آیپد خود حتی لپ تاپ مک بی شک نیاز به یک اپل آی دی خواهید داشت چرا که برای استفاده از چندین سرویس اپل نیاز به داشتن اپل آی دی و وارد کردن آن در دستگاه دارد.

برای نمونه اگر بخواهید برای دستگاه آیفون یا آیپد خود بازی یا برنامه ای دانلود کنید می بایست از برنامه App Store موجود در دستگاه خود استفاده کنید که برای استفاده از این برنامه نیاز به Apple ID دارید.

.

گیفت کارت اپل

ایمیل واقعی معتبر

  • تیم اپل ایسی تنها تیم فعال ساخت آیدی به صورت کاملا دست ساز با دامین و ایمیل معتبر است.


  • مهمترین چیز در اپل آیدی ایمیل دار ما این است که آیدی ها به همراه رمز ایمیل است و شما دسترسی کامل به ایمیل آیدی خود دارید.


Gmail  Yahoo  Hotmail

تماس با ما (کلیک کنید)


         تلگرام      اینستاگرام 

    09116650287

تمام حقوق سایت اپل ای سی محفوظ است. | .COPYRIGHT©2021. DEVELOPED BY APPLE AC